Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

Kurumsal Bilgiler

Manisa Temizlik Şirketi

Niobe Cleaning Services, tüm temizlik yaşam döngüsünü kapsayan temizlikte mükemmellik için çaba göstermektedir. Dürüst ve ilkeli temizliği hedefliyoruz:

 • Sorumlu ve duyarlı proje yönetimi.
 • Hızlı ve doğru teklifler ve teklifler.
 • Güvenli çalışma sistemleri sağlamak için eksiksiz ve kapsamlı sağlık ve güvenlik protokolleri.
 • Profesyonel eğitimli ve nazik temizlik personeli temini.
 • Güvenilir temizlik ortakları ağımızdan yararlanan ulusal kapsam.
 • Müşteri talepleri doğrultusunda gelişen servis çözümleri.
 • ISO 9001 sertifikalı kalite güvencesine tutarlı bir yaklaşım.
 • ISO 14001 sertifikasına uygun çevreye karşı sorumlu ve bilinçli bir yaklaşım.
 • Müşteri odaklı müşteri hizmetleri.

2018-19 arasındaki şirket stratejimiz, mevcut müşteri ilişkilerimizin ve şirketimizin amaçlarının korunmasını sağlarken, ilerici büyümeyi sağlamak için içeriye dönük bir yatırımdır.

Temizlik Hizmetleri Grubu, doğrudan konuşan, saçma olmayan, saygın bir temizlik yüklenicisidir.

Tecrübemiz ve uzmanlığımız, Manisa genelinde bir çok sektöre yayılmıştır. En büyük organizasyonların, işletmelerin ve yardım kuruluşlarının bazıları için çalışarak sağlam ve güvenilir bir ün kazandık.

Biz sadece temizlik konusunda uzmanız. Odak noktamız ve tutkumuz.

Son 2 yılda hem kendi bünyesindeki uzman temizlik ekiplerimizi oluşturmak hem de en zorlu temizlik zorluklarını bile karşılayabilmemiz için bağımsız temizlik müteahhitleri ile ilişkiler geliştirmek için kullandık.

Her iki takım da, profesyonel temizlik için sağlam ve tutarlı bir yaklaşım sunmamızı sağlayan merkezi yönetim ve destek yapımızla desteklenmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz

Yaptığımız işlerle gurur duyuyoruz ve özverili personelimiz olmadan bunu yapmamızın mümkün olmadığını bilincindeyiz..  Hizmet anlayışı olan ve gerçekten mükemmel hizmet sunmak için ellerinden geleni yapan harika bir çalışanlarımız var. İşimizi bir aile olarak düşünüyor ve yönetmeye çalışıyoruz ve bunu sunduğumuz hizmetlere doğru bir şekilde yansımasını umuyoruz.

Beklentinin ötesinde gerçekleştirilen tüm müşterilerimizin uygun fiyatlı hizmetlerini sunmak için varız. Temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için en üst düzeyde hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Çalışanlarımız, tek amacı her müşteriye hak ettikleri hizmeti ve dikkati sunmak olan özel kişilerdir. Müşterilerimize en değerli kaynaklarından birini, zamanlarını geri verme fikrini seviyoruz!

Bize bir sonraki profesyonel ev temizliği hizmetini sağlama fırsatı vereceğinizi umuyoruz!

Temizlik uzmanlarımız, altı yıldan uzun bir süredir manisa temizlik deneyimine sahiptir. Gelişen Manisa‘mıza temizlik hizmeti ihtiyaçları ile hizmet etme fırsatı için teşekkür ediyoruz.

Hakkımızda

Niobe Cleaning Services, tüm temizlik yaşam döngüsünü kapsayan temizlikte mükemmellik için çaba göstermektedir. Dürüst ve ilkeli temizliği hedefliyoruz:

Haziran 2019
PSÇPCCP
   
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Son Yorumlar

  Style Switcher